DMTH6009LK3-13
Numărul produsului DigiKey
DMTH6009LK3-13DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMTH6009LK3-13DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMTH6009LK3-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMTH6009LK3-13
Descriere
MOSFET N-CH 60V 14.2A/59A TO252
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 14,2A (Ta), 59A (Tc) 3,2W (Ta), 60W (Tc) Montare pe suprafață TO-252-3
Vgs (Max)
±16V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1925 pF @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Disipare putere (Max)
3,2W (Ta), 60W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
10mOhm la 13,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
33.5 nC @ 10 V