DMTH41M8SPS-13 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 19.970
Fișă de date
Canal-N 40 V 100A (Tc) 3,03W Montare pe suprafață PowerDI5060-8 (Tip K)
DMTH41M8SPS-13
Numărul produsului DigiKey
DMTH41M8SPS-13DI-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
DMTH41M8SPS-13
Descriere
MOSFET N-CH 40V 100A PWRDI5060-8
Descriere detaliată
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6968 pF @ 20 V
Disipare putere (Max)
3,03W
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
40 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerDI5060-8 (Tip K)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,8mOhm la 30A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
79.5 nC @ 10 V