DMTH3004LK3Q-13
Numărul produsului DigiKey
31-DMTH3004LK3Q-13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-DMTH3004LK3Q-13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-DMTH3004LK3Q-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMTH3004LK3Q-13
Descriere
MOSFET N-CH 30V 21A/75A TO252
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 21A (Ta), 75A (Tc) 107W (Ta) Montare pe suprafață TO-252-3
Vgs (Max)
+20V, -16V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2370 pF @ 15 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Disipare putere (Max)
107W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4mOhm la 20A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
44 nC @ 10 V