DMP3007SCG-7
Numărul produsului DigiKey
31-DMP3007SCG-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-DMP3007SCG-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-DMP3007SCG-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMP3007SCG-7
Descriere
MOSFET P-CH 30V 50A 8DFN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 30 V 50A (Tc) 2,4W (Ta) Montare pe suprafață V-DFN3333-8 (tip B)
Vgs (Max)
±25V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2826 pF @ 15 V
Disipare putere (Max)
2,4W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
V-DFN3333-8 (tip B)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
6,8mOhm la 11,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
64.2 nC @ 10 V