DMP2100U-7
Numărul produsului DigiKey
DMP2100U-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMP2100U-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMP2100U-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMP2100U-7
Descriere
MOSFET P CH 20V 4.3A SOT23
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 20 V 4,3A (Ta) 800mW (Ta) Montare pe suprafață SOT-23-3
Vgs (Max)
±10V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
216 pF @ 15 V
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Disipare putere (Max)
800mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
20 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
1,8V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
38mOhm la 3,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
1,4V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
9.1 nC @ 4.5 V