DMP2004TK-7
Numărul produsului DigiKey
DMP2004TKDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMP2004TKDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMP2004TKDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMP2004TK-7
Descriere
MOSFET P-CH 20V 430MA SOT523
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 20 V 430mA (Ta) 150mW (Ta) Montare pe suprafață SOT-523
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DMP2004TK-7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±8V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
175 pF @ 16 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
150mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
20 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
1,8V, 4,5V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-523
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,1Ohm la 430mA, 4,5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
1V la 250µA