DMP2004DMK-7
Numărul produsului DigiKey
31-DMP2004DMK-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-DMP2004DMK-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-DMP2004DMK-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMP2004DMK-7
Descriere
MOSFET 2P-CH 20V 0.55A SOT26
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 20V 550mA 500mW Montare pe suprafață SOT-26
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
1V la 250µA
Producător
Diodes Incorporated
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
175pF la 16V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
500mW
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Configurație
Canal 2 P (dublu)
Tip montare
Montare pe suprafață
Caracteristică FET
Poartă logică
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-26
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
550mA
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
900mOhm la 430mA, 4,5V