DMN3009LFV-13 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Diodes Incorporated
În stoc: 1.946
Fișă de date
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Infineon Technologies
Canal-N 30 V 60A (Tc) 2W (Ta) Montare pe suprafață PowerDI3333-8
DMN3009LFV-13
Numărul produsului DigiKey
DMN3009LFV-13-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN3009LFV-13
Descriere
MOSFET N-CH 30V 60A POWERDI3333
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2000 pF @ 15 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerDI3333-8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
5,5mOhm la 30A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
42 nC @ 10 V