DMN2990UFB-7B
Numărul produsului DigiKey
31-DMN2990UFB-7BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-DMN2990UFB-7BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-DMN2990UFB-7BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN2990UFB-7B
Descriere
MOSFET N-CH 20V 780MA 3DFN
Descriere detaliată
Canal-N 20 V 780mA (Ta) 520mW (Ta) Montare pe suprafață X1-DFN1006-3
Vgs (Max)
±8V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
31 pF @ 15 V
Disipare putere (Max)
520mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
20 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
1,8V, 4,5V
Pachet dispozitiv furnizor
X1-DFN1006-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
990mOhm la 100mA, 4,5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
1V la 250A
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
0.41 nC @ 4.5 V