DMN2004WK-7
Numărul produsului DigiKey
DMN2004WKDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMN2004WKDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMN2004WKDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN2004WK-7
Descriere
MOSFET N-CH 20V 540MA SOT323
Descriere detaliată
Canal-N 20 V 540mA (Ta) 200mW (Ta) Montare pe suprafață SOT-323
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DMN2004WK-7 Modele
Atributele produsului
Categorie
Vgs (Max)
±8V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
150 pF @ 16 V
Activ
Disipare putere (Max)
200mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
20 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
1,8V, 4,5V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-323
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
550mOhm la 540mA, 4,5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
1V la 250µA