DMN2004VK-7
Numărul produsului DigiKey
DMN2004VKDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMN2004VKDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMN2004VKDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN2004VK-7
Descriere
MOSFET 2N-CH 20V 0.54A SOT563
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 20V 540mA 250mW Montare pe suprafață SOT-563
Vgs(th) (Max) la Id
1V la 250µA
Producător
Diodes Incorporated
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
150pF la 16V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
250mW
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Caracteristică FET
Poartă logică
Pachet/cutie
SOT-563, SOT-666
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-563
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
540mA
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
550mOhm la 540mA, 4,5V