DMN10H220LK3-13
Numărul produsului DigiKey
31-DMN10H220LK3-13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-DMN10H220LK3-13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-DMN10H220LK3-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN10H220LK3-13
Descriere
MOSFET N-CH 100V 7.5A TO252
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 7,5A (Tc) 18,7W (Tc) Montare pe suprafață TO-252 (DPAK)
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
384 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
18,7W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252 (DPAK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
220mOhm la 2A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
6.7 nC @ 10 V