DMN10H220LE-13 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 57.214
Fișă de date
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 3.115
Fișă de date
onsemi
Panjit International Inc.
Canal-N 100 V 2,3A (Ta) 1,8W (Ta) Montare pe suprafață SOT-223-3
DMN10H220LE-13
Numărul produsului DigiKey
DMN10H220LE-13DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMN10H220LE-13DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMN10H220LE-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN10H220LE-13
Descriere
MOSFET N-CH 100V 2.3A SOT223
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
DMN10H220LE-13 Modele
Atributele produsului
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
401 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
1,8W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
220mOhm la 1,6A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
8.3 nC @ 10 V