DMC2004DWK-7
Numărul produsului DigiKey
DMC2004DWKDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMC2004DWKDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMC2004DWKDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMC2004DWK-7
Descriere
MOSFET N/P-CH 20V 0.54A SOT363
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 20V 540mA, 430mA 250mW Montare pe suprafață SOT-363
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs(th) (Max) la Id
1V la 250µA
Producător
Diodes Incorporated
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
150pF la 16V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
250mW
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Configurație
Canal N și P
Tip montare
Montare pe suprafață
Caracteristică FET
Poartă logică
Pachet/cutie
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-363
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
540mA, 430mA
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
550mOhm la 540mA, 4,5V