DHDS2100-13
Numărul produsului DigiKey
31-DHDS2100-13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-DHDS2100-13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-DHDS2100-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DHDS2100-13
Descriere
BRIDGE RECT 1PHASE 100V 2A HDS
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rectificator punte O singură fază Schottky 100 V Montare pe suprafață HDS
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
850 mV @ 2 A
Producător
Diodes Incorporated
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip diodă
O singură fază
Pachet/cutie
4-SMD, Aripă gen „pescăruș”
Tehnologie
Schottky
Pachet dispozitiv furnizor
HDS
Tensiune - Inversare maximă (Max)
100 V
Număr produs de bază
Curent - Mediu rectificat (Io)
2 A