DFLZ5V6-7
Numărul produsului DigiKey
DFLZ5V6DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DFLZ5V6DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DFLZ5V6DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFLZ5V6-7
Descriere
DIODE ZENER 5.6V 1W POWERDI 123
Descriere detaliată
Diodă Zener 5.6 V 1 W ±7% Montare pe suprafață PowerDI™ 123
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DFLZ5V6-7 Modele
Atributele produsului
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 2 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.2 V @ 200 mA
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±7%
Pachet dispozitiv furnizor
PowerDI™ 123
Putere - Max
1 W
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
4 Ohms