DFLZ15Q-7
Numărul produsului DigiKey
31-DFLZ15Q-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-DFLZ15Q-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-DFLZ15Q-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFLZ15Q-7
Descriere
DIODE ZENER 15V 1W POWERDI 123
Descriere detaliată
Diodă Zener 15 V 1 W ±5% Montare pe suprafață PowerDI™ 123
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DFLZ15Q-7 Modele
Atributele produsului
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.2 V @ 200 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
1 W
Pachet dispozitiv furnizor
PowerDI™ 123
Impedanță (Max) (Zzt)
1 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 11 V