DFLS1200-7 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DFLS1200-7 |
Descriere | DIODE SCHOTTK 200V 1A POWERDI123 |
Termen de livrare standard al producătorului | 24 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 200 V 1A Montare pe suprafață PowerDI™ 123 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 2 µA @ 200 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la Vr, F 23pF la 5V, 1MHz |
Stare piesă Activ | Tip montare |
Tehnologie | Pachet/cutie |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 200 V | Pachet dispozitiv furnizor PowerDI™ 123 |
Curent - Mediu rectificat (Io) 1A | Temperatură de funcționare - Joncțiune -65°C – 175°C |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 850 mV @ 1 A | Număr produs de bază |