DESD3V3L2BTQ-7
Numărul produsului DigiKey
31-DESD3V3L2BTQ-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-DESD3V3L2BTQ-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-DESD3V3L2BTQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DESD3V3L2BTQ-7
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 10VC SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10V Clemă 23A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
HDMI, USB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
2
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
3,75V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
10V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
23A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
230W