D3V3X8U9LP3810-7
Numărul produsului DigiKey
D3V3X8U9LP3810-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
D3V3X8U9LP3810-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
D3V3X8U9LP3810-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
D3V3X8U9LP3810-7
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 7V UDFN38109
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
7V (tipic) Clemă 3A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață U-DFN3810-9 (Type B)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
D3V3X8U9LP3810-7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
20W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
0,45pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C (TA)
Canale unidirecționale
8
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V (max.)
Pachet/cutie
9-UDFN
Tensiune - Străpungere (Min)
5,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
7V (tipic)
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3A (8/20µs)