BZX84C24-7-F
Numărul produsului DigiKey
BZX84C24-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZX84C24-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZX84C24-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84C24-7-F
Descriere
DIODE ZENER 24V 300MW SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 24 V 300 mW ±6% Montare pe suprafață SOT-23-3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Toleranță
±6%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Impedanță (Max) (Zzt)
70 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 16.8 V