BZT585B5V6TQ-7
Numărul produsului DigiKey
31-BZT585B5V6TQ-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-BZT585B5V6TQ-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-BZT585B5V6TQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT585B5V6TQ-7
Descriere
DIODE ZENER 5.6V 350MW SOD523
Descriere detaliată
Diodă Zener 5.6 V 350 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-523
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.1 V @ 100 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±2%
Pachet/cutie
Putere - Max
350 mW
Impedanță (Max) (Zzt)
40 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 2 V