BZT585B3V6T-7
Numărul produsului DigiKey
BZT585B3V6T-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZT585B3V6T-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZT585B3V6T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT585B3V6T-7
Descriere
DIODE ZENER 3.6V 350MW SOD523
Descriere detaliată
Diodă Zener 3.6 V 350 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-523
Modele EDA/CAD
BZT585B3V6T-7 Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 1 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.1 V @ 100 mA
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±2%
Putere - Max
350 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
90 Ohms