BZT52HC5V6WF-7
Numărul produsului DigiKey
BZT52HC5V6WF-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZT52HC5V6WF-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZT52HC5V6WF-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52HC5V6WF-7
Descriere
DIODE ZENER 5.6V 375MW SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 5.6 V 375 mW ±7,14% Montare pe suprafață SOD-123F
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Grad
Automobile
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±7,14%
Pachet/cutie
Putere - Max
375 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123F
Impedanță (Max) (Zzt)
40 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 2 V