BZT52HC39WF-7
Numărul produsului DigiKey
31-BZT52HC39WF-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-BZT52HC39WF-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-BZT52HC39WF-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52HC39WF-7
Descriere
DIODE ZENER 39V 375MW SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 39 V 375 mW ±5,13% Montare pe suprafață SOD-123F
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Grad
Automobile
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±5,13%
Pachet/cutie
Putere - Max
375 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123F
Impedanță (Max) (Zzt)
75 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 27.3 V