BZT52HC12WF-7
Numărul produsului DigiKey
BZT52HC12WF-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZT52HC12WF-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZT52HC12WF-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52HC12WF-7
Descriere
DIODE ZENER 12V 375MW SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 12 V 375 mW ±5,42% Montare pe suprafață SOD-123F
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZT52HC12WF-7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5,42%
Pachet/cutie
Putere - Max
375 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123F
Impedanță (Max) (Zzt)
10 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V