BZT52C5V1T-7
Numărul produsului DigiKey
BZT52C5V1T-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZT52C5V1T-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZT52C5V1T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52C5V1T-7
Descriere
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 5.1 V 300 mW ±6% Montare pe suprafață SOD-523
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZT52C5V1T-7 Modele
Atributele produsului
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±6%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Impedanță (Max) (Zzt)
60 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 µA @ 2 V