BZT52C30-7-F
Numărul produsului DigiKey
BZT52C30-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZT52C30-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZT52C30-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52C30-7-F
Descriere
DIODE ZENER 30V 500MW SOD123
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 30 V 500 mW ±7% Montare pe suprafață SOD-123
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZT52C30-7-F Modele
Atributele produsului
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±7%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123
Impedanță (Max) (Zzt)
80 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 21 V