BZT52C16TQ-7-F
Numărul produsului DigiKey
31-BZT52C16TQ-7-FTR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-BZT52C16TQ-7-FCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-BZT52C16TQ-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52C16TQ-7-F
Descriere
DIODE ZENER 16V 300MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 16 V 300 mW ±5,63% Montare pe suprafață SOD-523
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±5,63%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Impedanță (Max) (Zzt)
40 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 11.2 V