BAS70T-7-F
Numărul produsului DigiKey
BAS70T-7-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BAS70T-7-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BAS70T-7-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS70T-7-F
Descriere
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT523
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 70 V 70mA Montare pe suprafață SOT-523
Modele EDA/CAD
BAS70T-7-F Modele
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
5 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 50 V
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
2pF la 0V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-523
Curent - Mediu rectificat (Io)
70mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 125°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 15 mA
Număr produs de bază
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă