BAS70-06-7-F
Numărul produsului DigiKey
BAS70-06FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BAS70-06FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BAS70-06FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS70-06-7-F
Descriere
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Anod comun 1 perechi 70 V 70mA (c.c.) Montare pe suprafață TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BAS70-06-7-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Producător
Diodes Incorporated
Timp recuperare inversă (trr)
5 ns
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 50 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 125°C
Configurație diode
Anod comun 1 perechi
Tip montare
Montare pe suprafață
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
70mA (c.c.)
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 15 mA