BAS70-05Q-13-F
Numărul produsului DigiKey
31-BAS70-05Q-13-FTR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-BAS70-05Q-13-FCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-BAS70-05Q-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS70-05Q-13-F
Descriere
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 70 V 70mA (c.c.) Montare pe suprafață TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
2.5 ns
Producător
Diodes Incorporated
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 50 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
70mA (c.c.)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 15 mA
Număr produs de bază
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă