BAS40LP-7
Numărul produsului DigiKey
BAS40LPDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BAS40LPDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BAS40LPDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS40LP-7
Descriere
DIODE SCHOT 40V 200MA X1DFN10062
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 40 V 200mA Montare pe suprafață X1-DFN1006-2
Modele EDA/CAD
BAS40LP-7 Modele
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
5 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
200 nA @ 30 V
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
2,3pF la 0V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
40 V
Pachet dispozitiv furnizor
X1-DFN1006-2
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 125°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 40 mA
Număr produs de bază
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă