AZ23C10-7-F
Numărul produsului DigiKey
AZ23C10-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AZ23C10-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AZ23C10-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AZ23C10-7-F
Descriere
DIODE ZENER ARRAY 10V SOT-23-3
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Zener Anod comun 1 perechi 10 V 300 mW ±5% SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AZ23C10-7-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Max
300 mW
Producător
Diodes Incorporated
Impedanță (Max) (Zzt)
15 Ohms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Configurație
Anod comun 1 perechi
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
10 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Toleranță
±5%