AP7380-33Y-13
Numărul produsului DigiKey
AP7380-33Y-13DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP7380-33Y-13DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP7380-33Y-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7380-33Y-13
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT89-3
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-89-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AP7380-33Y-13 Modele
Atributele produsului
Curent - În repaus (Iq)
3 µA
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
3 µA
Caracteristici de protecție
Limită curent, Închidere termică
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
24V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
TO-243AA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-89-3
Cădere de tensiune (Max)
1,5V la 150mA