AP7380-33WR-7
Numărul produsului DigiKey
AP7380-33WR-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP7380-33WR-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP7380-33WR-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7380-33WR-7
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT-25
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-25
Curent - În repaus (Iq)
3 µA
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
3 µA
Caracteristici de protecție
Limită curent, Închidere termică
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
24V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-25
Cădere de tensiune (Max)
1,5V la 150mA