AP7363-25D-13
Numărul produsului DigiKey
AP7363-25D-13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP7363-25D-13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP7363-25D-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7363-25D-13
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1,5A TO-252-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AP7363-25D-13 Modele
Atributele produsului
Curent - În repaus (Iq)
1.2 mA
PSRR
65dB – 61dB (120Hz – 1kHz)
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252-3
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,24V la 1,5A