AP7361C-25FGE-7
Numărul produsului DigiKey
AP7361C-25FGE-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP7361C-25FGE-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP7361C-25FGE-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7361C-25FGE-7
Descriere
IC REG LIN 2.5V 1A U-DFN3030-8
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A U-DFN3030-8 (tip E)
Curent - În repaus (Iq)
80 µA
PSRR
75dB – 55dB (1kHz – 10kHz)
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 8-UDFN
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet dispozitiv furnizor
U-DFN3030-8 (tip E)
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,44V la 1A (tipic)