AP7361-33D-13
Numărul produsului DigiKey
31-AP7361-33D-13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-AP7361-33D-13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-AP7361-33D-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7361-33D-13
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A TO-252 (DPAK)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AP7361-33D-13 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
90 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB – 45dB (1kHz – 10kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252 (DPAK)
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,7V la 1A