AP7354D-33FS4-7
Numărul produsului DigiKey
AP7354D-33FS4-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP7354D-33FS4-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP7354D-33FS4-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7354D-33FS4-7
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V X2-DFN10104
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA X2-DFN1010-4
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
0.6 µA
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
X2-DFN1010-4
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,35V la 150mA