AP7353-33FS4-7
Numărul produsului DigiKey
31-AP7353-33FS4-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-AP7353-33FS4-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-AP7353-33FS4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7353-33FS4-7
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V X2-DFN10104
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 250mA X2-DFN1010-4 (tip B)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - În repaus (Iq)
27 µA
Prod.
PSRR
90dB – 70dB (100Hz – 10kHz)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Funcții de control
Activare
Stare piesă
Activ
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Configurație ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tip ieșire
Grad
Automobile
Număr de regulatoare
1
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-XDFN
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
X2-DFN1010-4 (tip B)
Cădere de tensiune (Max)
0,142V la 250mA