AP7343D-18FS4-7B
Numărul produsului DigiKey
AP7343D-18FS4-7BDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP7343D-18FS4-7BDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP7343D-18FS4-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7343D-18FS4-7B
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V X2-DFN10104
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA X2-DFN1010-4
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AP7343D-18FS4-7B Modele
Atributele produsului
PSRR
75dB (1kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,25V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-XDFN
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V