AP7343-25W5-7
Numărul produsului DigiKey
31-AP7343-25W5-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-AP7343-25W5-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-AP7343-25W5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7343-25W5-7
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT-25
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-25
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
60 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (1kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
5,25V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-25
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,3V la 300mA