AP7331-12WG-7
Numărul produsului DigiKey
AP7331-12WG-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP7331-12WG-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP7331-12WG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP7331-12WG-7
Descriere
IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT-25
Termen de livrare standard al producătorului
36 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-25
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AP7331-12WG-7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
75 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
85 µA
Stare piesă
Activ
PSRR
65dB (100Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,2V