AP63203WU-EVM
Numărul produsului DigiKey
AP63203WU-EVMDI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AP63203WU-EVM
Descriere
EVAL BOARD FOR AP63203
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AP63203 - c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Curent - Ieșire
2A
Producător
Diodes Incorporated
Tensiune - Intrare
3,8V – 32V
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Coborâre
Frecvență - Comutare
1,1MHz
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
AP63203
Putere - Ieșire
Notă
Tensiune - Ieșire
3,3V