AP63203QWU-7
Numărul produsului DigiKey
31-AP63203QWU-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-AP63203QWU-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-AP63203QWU-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP63203QWU-7
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 2A TSOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 2A SOT-23-6 subțire, TSOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AP63203QWU-7 Modele
Atributele produsului
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
1,1MHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
TSOT-23-6
Tensiune - Intrare (Min)
3,8V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
32V