AP63200WU-EVM
Numărul produsului DigiKey
AP63200WU-EVMDI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AP63200WU-EVM
Descriere
EVAL BOARD FOR AP63200
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AP63200 - c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
2A
Producător
Diodes Incorporated
Tensiune - Intrare
3,8V – 32V
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Coborâre
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
500kHz
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
AP63200
Putere - Ieșire
Notă
Tensiune - Ieșire
5V