AP3015KTR-G1
Numărul produsului DigiKey
AP3015KTR-G1DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP3015KTR-G1DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP3015KTR-G1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP3015KTR-G1
Descriere
IC REG BOOST ADJ 300MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Amplificare CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1,23V 1 Ieșire 300mA (comutator) SC-74A, SOT-753
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
34V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
150kHz
Funcție
accelerare
Redresor sincron
Nu
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Tensiune - Intrare (Min)
1,2V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
12V