AP2210K-2.5TRE1
Numărul produsului DigiKey
AP2210K-2.5TRE1DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP2210K-2.5TRE1DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP2210K-2.5TRE1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP2210K-2.5TRE1
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-5
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
180 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
15 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
75dB (100Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Cădere de tensiune (Max)
0,5V la 300mA