AP2127K-3.3TRG1
Numărul produsului DigiKey
AP2127K-3.3TRG1DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AP2127K-3.3TRG1DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AP2127K-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AP2127K-3.3TRG1
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
AP2127K-3.3TRG1 Modele
Curent - În repaus (Iq)
90 µA
PSRR
68dB – 54dB (100Hz – 10kHz)
Stare piesă
Activ
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Cădere de tensiune (Max)
0,3V la 300mA